Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Podkupientyn

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana Podkupientyn

Podkupientyn,mazowieckie

139 000 zł1 246 m² 111,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki położonej na obrzeżach miasta w miejscowości Podkupientyn. Odległość od Sokołowa Podlaskiego wynosi zaledwie około 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Przywózki

Przywózki(Podkupientyn + 7 km)

520 000 zł120 m² 4 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 338 m²

Dom drewniany w miejscowości Przywózki k. Sokołowa Podlaskiego. Powierzchnia działki 1338 m2. Składa się z przestronnego parteru i poddasza. Powierzchnia zabudowy 72 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski(Podkupientyn + 3 km)

1 000 000 zł300 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom w centrum Sokołowa Podlaskiego. Dwa poziomy mieszkalne, pomieszczenia usługowe i garaż. Media: woda z wodociągu, prąc, kanalizacja, gaz ziemny. Ogrzewanie z pieca na gaz ziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rogów

Rogów(Podkupientyn + 5 km)

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Siedlisko na uboczu, brak sąsiedztwa wokół, dookoła otacza las państwowy. Powierzchnia wynosi 5,3 ha. *Informacja, nie trzeba być rolnikiem, ani nie ma konieczności posiadania uprawnień rolniczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jagodnia

Jagodnia(Podkupientyn + 24 km)

180 000 zł803 m² 224,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 803 mkw w gm. Siedlce pow. siedlecki Polecam, na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 803 mkw i wym. ok. 24m x 33,5m zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Teofilówka

Teofilówka(Podkupientyn + 17 km)

50 000 zł1 300 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położone trzy działki w miejscowości Teofilówka o powierzchni 1300m2 i 1200m2. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym, dojazd drogą polną od nowej drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy umeblowany, ul. Długa

Sokołów Podlaski(Podkupientyn + 3 km)

2 799 000 zł811 m² 3 451,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny, wielokondygnacyjny budynek o dużej powierzchni użytkowej. Idealna propozycja dla inwestorów oraz firm poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności gospodarczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podkupientyn

Podkupientyn,mazowieckie

275 000 zł4 836 m² 56,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z warunkami zabudowy - Podkupientyn, idealne pod osiedle domów jednorodzinnych! Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 5 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4836 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Podkupientyn

Podkupientyn,mazowieckie

66 000 zł900 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 900 m , położona w malowniczej miejscowości Podkupientyn, zaledwie 3 km od Sokołowa Podlaskiego. Działka należy do klasy ziemi riiib.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkupientyn

Podkupientyn,mazowieckie

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż drewniany dom z murowaną przybudówką i działką nr 271/10 o powierzchni 1900 m2 w miejscowości Podkupientyn, położonej 1 km od Sokołowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Podkupientyn

Podkupientyn,mazowieckie

79 000 zł1 800 m² 43,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W miejscowym Planie Zagospodarowania działka znajduje się w obszarze oznaczonym symbolem Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kownaciska

Kownaciska(Podkupientyn + 20 km)

90 000 zł1 320 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka usytuowana jest w miejscowości Kownaciska- gmina Suchożebry - 10km od centrum Siedlec! Posesja o powierzchni 1320m2 położona jest w otulinie lasów, pól i łąk. To gratka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kurowice

Kurowice(Podkupientyn + 13 km)

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 017 m²

Polecam na sprzedaż działkę siedliskową z domem drewnianym. Nieruchomość pełniący funkcję domu letniskowego zlokalizowany jest na działce o pow. 2017 mkw w miejscowości Kurowice.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij